Отзывы о компании И НАМ И ВАМЛуценко С. Отлично28.10.2023Сделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца01.11.2023Доброго дня, Світлано!Дякуємо за відгук 😊Христина Б. Отлично28.10.2023Людмила С. Отлично28.10.2023Все добре. Магазин рекомендую. Претензій не маю. А ось чоловіча парфумована вода AL WENT DU NORD 85'2 не дуже нам з чоловіком до вподоби. Не той запах, що очікували. Все-таки треба тести перед тим, як замовити. А, загалом, все добре. Дякую.Айнура М. Отлично28.10.2023Владислав С. Отлично28.10.2023Тетяна К. Отлично28.10.2023Сделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца01.11.2023Доброго дня, Тетяно!Дякуємо за відгук 😊Ганна М. Отлично27.10.2023Сделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца08.12.2023Доброго дня,!Дякуємо за відгук 😊Олена Б. Отлично27.10.2023Руслана Ч. Отлично27.10.2023Елена Б. Отлично27.10.2023Комментарий продавца27.10.2023Доброго дня, Олена! Дякуємо за відгук❤️
Доброго дня, Світлано!
Дякуємо за відгук 😊
Все добре. Магазин рекомендую. Претензій не маю. А ось чоловіча парфумована вода AL WENT DU NORD 85'2 не дуже нам з чоловіком до вподоби. Не той запах, що очікували. Все-таки треба тести перед тим, як замовити.
А, загалом, все добре. Дякую.
Доброго дня, Тетяно!
Дякуємо за відгук 😊
Доброго дня,!
Дякуємо за відгук 😊
Доброго дня, Олена! Дякуємо за відгук❤️